Katalog sieciowy onetu

Katalog sieciowy onetu

Networking jest również dzielenie się informacjami. Twój najcenniejszy zasób to inni. A dostawa nigdy się nie kończy! Czytałem kiedyś cytat z mojego ulubionego autora, filozof o imieniu Anonim, który powiedział: "Chociaż nie jest to, co wiesz, ale kogo znasz - pamiętaj, że kogo znasz uczy, co wiesz."

Networking jest umiejętnością.aby przejść na stronę kliknij tutaj. Nie jest nieodłączną cechę. Potrzeba czasu, aby się rozwijać. Teraz wyraźnie niektórzy ludzie są bardziej ekstrawertycznym, przyjazny i otwarty niż inne. I to na pewno pomaga. Ale każdy może rozwijać swoje umiejętności pracy w sieci z niewielką ilością badań i praktyki, a tym samym stać się pomnikiem przystępność.

Networking jest pomaganie innym. Niektórzy ludzie po prostu nie rozumiem. Oni szczerze wierzą, że wszystko o nich. Fałszywy. Networking jest, jak trafnie stwierdził Zig Ziglar "dostajesz to, czego chcesz, pomagając innym ludziom to, czego chcą w pierwszej kolejności."

Oto kilka cennych wskazówek, które pomogą Ci umieścić te pomysły w praktyce:

Być zorganizowanym

Na początku każdego miesiąca, usiąść i organizować swój plan sieci. Zadaj sobie następujące pytania: Kiedy są walne zgromadzenia członków moich organizacji?

Z kim mogę się spotkać na lunch / kawę do burzy mózgów i dzielenia się pomysłami?

Katalog sieciowy onetu

Co imprezy idą w górę, że chcę wziąć udział?

Czy są jakieś nowe grupy, z którymi mogę się zaangażować?

Którzy nie rozmawiałem na jakiś czas?

Jakie zasoby, porady, artykuły, pomysły i kontakty mogłam podzielić się z ludźmi w mojej sieci?

Co ludzie mogę przedstawić, że będzie w stanie pomóc sobie nawzajem?

Przed i po

Niezależnie od zdarzenia, spotkania, konferencji lub seminarium uczestniczyć - przyjeżdżają wcześnie i zatrzymać się późno. Czasami najcenniejsze połączenia są wykonywane, gdy nikt inny nie ma w pobliżu. Co więcej, istnieje mniejsze ciśnienie, gdy jesteś w sieci na raz, a nie czas organizacji.

Artykuł dzięki: