Katalog sieciowy polskich stron sportowych

Katalog sieciowy polskich stron sportowych

Wysoka punktacja Scrabble Words

Dla wielu początkujących graczy, Scrabble, jedynym zamiarem ich gry jest po prostu zrobić słowo przy każdej okazji mają. Jako gracze wyjść poza podstawami Scrabble, wyglądają na maksymalizację punktów, które mogą zrobić na każdym z kolei za pomocą takich technik, jak równoległych sztukach i strategicznie powstrzymując liter, aby bingo słowa.

Najlepszy możliwy ruch rozpoczynający się w Scrabble jest „MUZJIKS” dla 78 punktów (28 do płytek, a kolejne 50 za korzystanie wszystkie siedem płytek). Jeśli ktoś prosi o wyjaśnienie, co to znaczy, A muzjik to rosyjski termin dla chłopa. Choć prawdopodobieństwo uzyskania dokładnych tych siedmiu liter na początek jest bardzo niska, warto pamiętać o tym z kolei jedna gwiazda, gdy to się dzieje.

Katalog sieciowy polskich stron sportowych

Bingo w Scrabble jest podczas korzystania z wszystkich siedmiu płytek na stojaku w jednym ruchu, i zdobywa dodatkowe 50 punktów na szczycie wartości każdej dachówki. Istnieje kilka Scrabble bingo temat wyrazu, które mają pięć lub sześć kombinacje liter, które mają możliwość przedstawienia słowo siedem się z dodaniem jeszcze jednego listu.

Na przykład, trzpień ‚prowadzi to do „może stanowić słowo bingo z dodatkiem jednego z jedenastu liter. Dodanie litery E ‚wiązać’ tworzy ‚LINEATE’, dodając O tworzy „uniesienia”. Istnieje dwadzieścia sześć możliwych bingo słowa z tej samej łodygi. Istnieje wiele Scrabble bingo łodyg tym „AILERS”, „LADIES ‚oraz’ traktuje ‚. Istnieje kilka dobrych Scrabble Słowo zasobów internetowych, że lista tych katalogowych bingo słowa.

Katalog sieciowy polskich stron sportowych

Jeśli naprawdę chcesz strzelać do gwiazd, najlepszym możliwym scrabble słowo jest półtoratlenek który jest nazwa chemiczna tlenku tlenu z dwoma atomami innego pierwiastka. Jeśli uda Ci się to słowo w ziemi normalnego odtwarzania, to teoretycznie można netto 2044 punktów w jednym ruchu! Byłoby to szczególnie szczęście, podobnie jak w przypadku jednego Scrabble przenieść byś pokonał najwięcej punktów zdobyło w grze turniejowej o prawie siedemset punktów!

W rozgrywkach, najwyższy wynik w jednym słowie, jakie kiedykolwiek zanotowano w turnieju był dla ”, który zdobył QUIXOTRY Micheal Cresta z Lexington w stanie Massachusetts trzystu sześćdziesięciu pięciu punktów.

Dave Shimoda jest programistą i entuzjastów Scrabble który stworzył Scrabble programu Word Finder, miejsce pełne przydatnych zasobów, takich jak Scrabble listy słów, rozwiązują, a Scrabble oszukiwać.

Artykuł dzięki: