Kataogi sieciowe w dobie web 3.0

Kataogi sieciowe w dobie web 3.0

Wtedy, to proste, aby wspierać to, co myśli, pisząc o tym, co trzeba zrobić.

Księgowanie organizować nasze życie bałagan – Mówiliśmy wyżej o księgowanie swoje cele i oddanie na piśmie, co chcesz osiągnąć w ciągu dnia, miesiąca, roku lub w ciągu swojego życia. Jest to również doskonałe narzędzie, aby pomóc Ci wszystkie te rzeczy zrobić.serwis laptopów reda Wystarczy utworzyć osobistą listę kontrolną na czystej stronie „rzeczy do zrobienia”. Bądź pewny i terminy miejsce obok nich … to pomaga nam osiągnąć więcej mniejszym kosztem straconego czasu.

Kataogi sieciowe w dobie web 3.0

Księgowaniem pomaga utrzymać naszą uwagę – Przekonasz się, że akt pisania w dzienniku tworzy bardziej osobistą świadomość obu naszych uczuć i wszystkiego, co mamy dzieje się wokół nas. Ta zwiększona świadomość jest tym, co utrzymuje swoje skupienie się na kwestiach i zadań, które są dla Ciebie najważniejsze.

Księgowanie jako czas, po prostu dla Ciebie – czas, że uchylenie się dla siebie czasopiśmie Wydatków jest jakość mi czas! Każdy potrzebuje trochę czasu dla siebie, zwłaszcza zapracowanych matek i ojców. Mając zaledwie kilka minut dziennie, aby dodać do dziennika może czujesz się lepiej poprzez uzyskanie korzyści czujesz się od robienia czegoś specjalnie dla siebie.

Kataogi sieciowe w dobie web 3.0

Prosty proces dziennika:

Można rozpocząć swój dziennik w dowolnym dniu roku, to nie musi być początkiem tygodnia albo. Kronikowanie coś można zacząć już dziś – im szybciej zaczniesz, tym mniej wspomnienia i emocje trzeba stracić. W każdej chwili można zatrzymać jutro i odebrać w przyszłym tygodniu lub przyszłym roku. Można uruchomić i zatrzymać się tak często, jak chcesz. Można pominąć dziennie w każdej chwili … To dzienniku. Ale to trwa od 21 do 30 dni, aby zwyczaj, więc może chcesz zablokować zaledwie 10 minut każdego dnia, może po prostu przed snem, na następny miesiąc i zobowiązać się do nagrywania codziennych myśli i uczucia.

Artykuł dzięki: