Wyszukiwarki www w Chinach

Wyszukiwarki www w Chinach Wraz z pojawieniem się przeszukiwania baz filmowych stało się dość prosty proces, aby określić liczbę wspólnych występów między podmiotami. Dzięki wczesnych wysiłków uczniów Albright, KB stał się najpopularniejszym węzła ogniskowej.

Jako przykład gry, Kyra Sedgwick, żona Bacona, ma 1 mld, a nie dlatego, że Jednolity Europejski Format Raportowania ożenił się z gwiazdą, ale dlatego, że pojawiły się razem w filmie Lemon Sky. Mila Kunis ma 2 mld, bo pojawił się w seks z Patricią Clarkson, który pojawił się z KB Beyond wszelkie granice. Znalezienie aktora z wysokim BN jest rzeczywiście dość trudne, nie z powodu jakiejkolwiek usterce z technologią, ale dlatego, że ludzie są bardziej zaznajomieni z tzw-list aktorów niż są z dużej liczby mniej znanych osób, które wypełniają z odlewów tysięcy filmów rocznie uwalniane.

Wyszukiwarki www w Chinach

Według miarodajnych "Oracle bekonu" stronie, zapoczątkowany przez studentów Albright, wyniki wyszukiwania wskazują, że aktorzy mają 2673 mld 1, imponujący 292.813 mieć BN z 2 i zdumiewające 968.753 posiada mld 3. As You może przewidzieć, numery słabnąć szybko po tym, więc, że istnieją tylko trzy podmioty z BN o 9. wyniki te mogą spowodować powstanie wrażenie, że KB jakoś w środku rozległej sieci Hollywood, ale okazuje się, że podobne wyniki pojawiają się niezależnie od tego, aktor stosuje jako węzeł centralny. Aktorzy jak Rod Steiger i Dennis Hopper są znacznie bardziej centralny niż KB. Innymi słowy, nie odwołuje się do większej liczby podmiotów w mniejszej liczbie etapów niż KB nie.

Korzystanie z kluczowych osób w celu zbadania odległość w sieciach społecznych została zastosowana do prawie każdej dziedzinie ludzkiej działalności. Na przykład, odległość w sieci szachistów jest oznaczony numerem Morphy, nazwana Paul Morphy (1837/84). Jak Morphy nie żyje od ponad stu lat, to logiczne założenie, że liczba Morphy żywych szachistów będzie stosunkowo wysoka, bo będą musieli śledzić ich powiązanie z powrotem przez kilka pokoleń graczy.Co ciekawe, podczas gdy wiemy, że Morphy grał w szachy z około 100 osób w swoim życiu, wszyscy obecni gracze z wielu Morphy można prześledzić drogę z powrotem przez grupy podstawowej zaledwie 5 graczy. Odległość została również obliczona dla sieci naukowców, zwłaszcza w dziedzinach, gdzie poziom współpracy jest wysoki, w oparciu o współautorstwo artykułów w czasopismach. Tak więc, na przykład, lingwiści mają szereg Chomsky, ekonomiści mają szereg Stiglitz i nic dziwnego, fizycy mają liczbę Einsteina.

Wyszukiwarki www w Chinach

Ostatni artykuł w tej serii zbada paradoks przyjaźni.

Robert A. Campbell, PhD, uczy kursy z zakresu zarządzania zmianą, przywództwa i zachowań organizacyjnych, w ramach programu MBA we wspólnocie rozwoju gospodarczego, w Shannon School of Business na Uniwersytecie w Cape Breton.

Artykuł dzięki: http://rabatnaac.pl/kalkulator/