Czy katalogi sieciowe nadal wplywaja na SEO?

Czy katalogi sieciowe nadal wplywaja na SEO?

BNI Grupy sieciowe - upewnij się, aby nie stracić pieniędzy

grupy BNI sieci może być idealne dla niektórych firm, ale to jest właśnie dla twojego? Jeśli myślisz łączenia lub rzucić swoją grupę roboczą BNI chcę poświęcić chwilę, by podzielić się moim doświadczeniem 9 miesięcy, i dlaczego właśnie opuścił.

Co to jest grupa BNI sieci?

Czy katalogi sieciowe nadal wplywaja na SEO?

grupy BNI są na całym świecie. Składają się one z właścicieli firm, którzy uczęszczają cotygodniowe spotkania w celu promowania swojej działalności. Pomysł jest do sieci z innymi członkami grupy, aby kształcić się wzajemnie o swoich przedsiębiorstw, aby mogły przekazać skierowania. Ma to na celu rozwijać nawzajem firmy i połączenia się z ludzi w społeczności lokalnej.

I po raz pierwszy wprowadzono do mojej grupy BNI sieci około 9 miesięcy temu przy Izbie Gospodarczej odbyło się w mojej społeczności. Rozmawiałem z bardzo miły pani, która powiedziała, że ??gdybym szukał sposobów na sieci, w społeczności, mam kasy spotkanie BNI, która uczęszcza w każdy piątek rano. Pomyślałem sobie, że może to być dobre doświadczenie. Brałem udział w spotkaniu, lubił to, co widziałem, i zapłacił wstępną opłatę członkowską w wysokości blisko 600 $.

Czy katalogi sieciowe nadal wplywaja na SEO?

Moje doświadczenie w ciągu najbliższych 9 miesięcy wypełnione były wzloty i upadki. Nasza grupa naprawdę świetnie się energię więc będąc na spotkaniu było łatwe i rzeczywiście rodzaj zabawy. Ale zdałem sobie sprawę, że nie może być dobrym powodem, dlaczego moja kategoria nie była już pełna (jest tylko jeden członek dozwolone dla każdej kategorii, na przykład, doradca finansowy). A to dlatego, że grupa sieci BNI jest lepsze dla niektórych firm więcej niż inni.

Jestem pełna marketingu sieci czasu i moje pierwotne oferty handlowe z produktów zdrowotnych. Powodem, dlaczego jest to ważne, aby wiedzieć, że sposób w jaki zysk w mojej firmie jest dwojaki.
Artykuł dzięki: