Internetowy katalog stron o grach komputerowych

Internetowy katalog stron o grach komputerowych

Brazil Butt Lift - Chirurgia lub poćwiczyć

Ludzie lubią szybkich rozwiązań. Czy to pigułki lub chirurgii plastycznej, liczba osób, które decydują się na cudownych uzdrowień jest ogromna, i rośnie. Najnowszą modą trafić na rynek jest Brazylijczyk Wyciąg Butt, gdzie chirurdzy wyodrębnić tłuszczu z organizmu i wstrzyknąć go do pośladków, tak aby pad je, usuwając paski skóry, tak aby połączyć pozostałe naskórek i zapewnić ściślejszą pakiet , Ten rodzaj zabiegu gwałtownie wzrosło, pomimo niebezpieczeństwa związane z takimi procedurami i że w rzeczywistości taki tłuszcz rozszerzonych rzadko są trwałe ze względu na wchłanianie takich implantów.ekologiczne domy z bala istnieją zdrowych alternatyw, takich jak trafnie nazwanej Brazil Butt dźwig "wydany przez beachbody treningu. Jednak pozostaje pytanie: czy ludzie są gotowi pracować dla pięknego ciała, czy też będą nadal iść pod skalpel?

Internetowy katalog stron o grach komputerowych

W dniu 1 grudnia 2009 roku, była Miss Argentyna Solange Magnano zmarła po operacji plastycznej na jej pośladkach. Tragedia ta służy jedynie do podkreślenia wielorakie niebezpieczeństwa związane z takimi poważnych operacjach, w których powiększania pośladków może kosztować prawie 20.000 $ i zwykle trwa tylko cztery miesiące przed większość tłuszczu wtryskiwany jest wchłaniany przez organizm jeszcze raz. Proces ten jest pozornie prosta: tłuszcz zbiera się od ciała, a następnie wstrzykuje się przez kaniulę do pośladków, natomiast tłuszczu z ud i bioder są usuwane, aby pomóc kształtować swój kontur. Znieczulenie ogólne jest używany, a proces ten trwa zwykle około dziewięciu dni, aby zakończyć, zanim będzie można wrócić do domu do odzyskania. Ból jest często zgłaszane przez następne dwa miesiące, a także zapalenia i możliwości zakażenia lub śmierć.

Jednakże istnieją fizyczne alternatywne. Ludzie, którzy nie chcą ryzykować ich zdrowie i życie, którzy nie chcą wydawać tyle pieniędzy lub uważają, że dziarski posterior może wydawać się nie na miejscu, jeśli nie dźwięk resztę ich ciała są obecnie badania korzyści Leandro Carvalho 'Brazil Butt dźwig ".
Artykuł dzięki: