Przyszlosc wyszukiwarek www

Przyszlosc wyszukiwarek www

Nie ograniczaj się

Sieci nie ogranicza się do pomieszczenia. Narodziny mojej nadchodzącej drugiej książce była wynikiem rozmowie miałem z moim dobrym przyjacielem Todd - w basenie! Byliśmy przerwę od naszej konwencji NSA, kiedy wpadłem na kilka pomysłów tytułowe przez niego. Zgodził się, że moc approachability był najlepszy wybór, więc postanowiłem tu i teraz. I jak każdy pisarz powie: gdy pojawi się tytuł, wszystko inne jest serek.

Zostań zasobem

Zabrać ze sobą listę książek, stron internetowych, pomysły, sugestie i artykułów, które mogą korzystać inne osoby jesteś spotkanie z. Nie tylko dostarczają wartość dla nich, ale daje łatwy rozpoczęcie rozmowy. Pamiętaj, że pomaganie innym pierwsza CZY pomóc!

Trzymaj pióro i papier

Jeśli nie piszę ten pomysł dół teraz, nigdy nie pamiętam!

Jeśli kiedykolwiek powiedział to zdanie wcześniej, wiesz jak cenny prosty notatnik może być. Polecam niosąc małą pióro i papier z wami, gdziekolwiek jesteś. Trzymaj go tuż obok wizytownik. Mój mały schowek jest najistotniejszy akcesoria, jaki kiedykolwiek zakupione w moim życiu. To uratowało mi tyłek - i cudze tyłki - wiele razy. prefabrykaty betonowe - produkcja materiałów budowlanych Można je kupić w każdym sklepie bagażu w lokalnym centrum handlowym na mocy 20 $. Większość z nich ma Wkłady do papieru i ładny długopis, który pasuje do wnętrza wkładki. I nie może rozpocząć się powiedzieć, jak wiele pomysłów, nazwiska, numery telefonów i polecane tytuły książek mam spisane dokładny moment ktoś mi powiedział.

pytania seryjne

Nie zachowanie przodu ganek jest bardziej skuteczne niż zadając pytania skończyła. Więc nie wchodzę do przypadku sieci bez kilku wielkich pytań giełdowych, które są istotne do zdarzenia, to znaczy Co jest największym wyzwaniem w swojej pracy? Co było najbardziej skutecznym sposobem na promowanie swojej firmy? Dla wielu innych świetnych przykładów można znaleźć w Dodatku C.

Artykuł dzięki: