Czy roznego rodzaju strony maja rozne typy katalogow?

Czy roznego rodzaju strony maja rozne typy katalogow?

Elevator Speech – Jak zapewnić wiadomości wynosi wypowiadania się w każdym tłumie

Uczestniczyć w wydarzeniach sieciowych i wkrótce będziesz miał okazję do wprowadzenia się do tłumu. Póki co mówisz, jest bardzo ważne, jak mówisz będzie ustalić, czy będzie można usłyszeć Twój starannie spreparowane wiadomości (Twój Magiczny Moment Networking).nasza strona internetowa To nie jest tak proste, jak mówił na tyle głośno, aby usłyszeć.

Większość ludzi intuicyjnie wiedzą, że muszą mówić przed tłum, zwłaszcza w dużym pokoju bez mikrofonu. Ale nawet najbardziej wytrawnym mówcą ma niewielkie doświadczenie z różnych właściwościach akustycznych. Podłoga, materiał sufit, meble, wykładziny ścienne i odgrywać rolę w dobrym twój głos będzie prowadzić w pomieszczeniu.

Dobrą zasadą jest, aby pamiętać, że trudniej powierzchnia, tym więcej twój głos będzie prowadzić i być widoczne. Musisz mówić głośniej w pokojach z dywanem, miękkich wykładzin ściennych, obfita miękkimi sofami i teksturą płyty sufitowej, ponieważ materiały te pochłoną dźwięk. Odwrotnie, można mówić bardziej miękka i wolniej w szkolnej stołówce, gdzie znajdą Państwo twardych podłóg, krzesła, stoły i materiałów sufitowych, ponieważ twój głos będzie prowadzić, a nawet echa jest pewne sytuacje.

Niezależnie od miejsca, każde zdarzenie ma swój udział w łagodnym głosie ludzi, którzy nie do obrony. Oto kilka wskazówek, aby zapewnić, że będzie słyszał za każdym razem się przedstawić.

1. Udaj się tam wcześnie. Jeśli przyjeżdżają wcześnie można przetestować swój głos w pokoju. Zapewni to, że będzie na tyle głośno, ale również zapewnić, że nie będzie zbyt głośno, zbyt.

Czy roznego rodzaju strony maja rozne typy katalogow?

2. Wybierz swój fotel ostrożnie. Wybierz miejsce w pobliżu przedniej części pokoju lub co najmniej na obwodzie tłumie. Nie chcesz mieć swój powrót do nikogo.

3. Bądź gotowy, kiedy nadejdzie Twoja kolej i wstać. Przeczytaj moje wcześniejsze artykuły na stojaku, pauza, oddychać, pochylić się do przodu i mówić głośno wystarczy być słyszalny.

4. Zwolnij! Większość ludzi mówi zbyt szybko i dlatego nie wymawiać prawidłowo. Podczas gdy wiesz dokładnie, co mówisz, publiczność nie. Daj czas słuchacza, aby uchwycić to, co mówisz.

5. Pamiętaj, że mniej znaczy więcej. Daj widzom tylko jeden lub dwa punkty do zapamiętania. Są szanse, że nie będzie pamiętał wiele.

Ważne jest, aby pamiętać swój cel. Chcesz, aby inni podchodzą do ciebie z prośbą o więcej informacji. Państwo nie może i nie powinien starać się być wszystkim dla wszystkich ludzi. Jeśli uważnie spreparować wiadomość i bez bik providentdostarczyć ją z odpowiedniej wielkości i tempa, okaże się, że będzie przyciągać wszystkich właściwych ludzi. W następstwie powyższych wskazówek zapewni, że odpowiednie osoby usłyszą cię w każdym tłumie.

Artykuł dzięki: cennik ubezpieczeń oc