Najlepsze typy katalogow www

Najlepsze typy katalogow www

Nie chcesz stać się znany jako „jednostronne (ja, ja, ja) rozmówcą”. Zamiast angażować się w płynny przepływ rozmowy, które delikatnie odbija się w tę iz powrotem między wami a waszym nowej znajomości.

Oddany w rozwoju osobistym i zawodowym,

Najlepsze typy katalogow www

Starla West, Corporate Coach Obraz

Starla West jest wysoko wykwalifikowany trener autoprezentacja korporacyjnych z niezmienne zaangażowanie i pasję pomagania klientom w osiąganiu ich osobistych i zawodowych najlepiej. Od konsultacji jeden na jeden na małej coachingu grupowego i szkoleń korporacyjnych, Starla upoważnia klientów do osiągnięcia osobistego i zawodowego najlepiej poprzez zapewnienie kompleksowego szkolenia i coaching w trzech głównych obszarach: (1) podstawy komunikacji, (2) profesjonalne etykiety, odpowiednie maniery i łaski społeczne, oraz (3) autoprezentacja.

Najlepsze typy katalogow www

Starla ma niezwykły talent i umiejętności, aby stworzyć wyjątkowe i indywidualne szkolenia, które prowadzi do rozwiązań opartych na zaleceniach. Potem pomaga swoim klientom w pomyślnej realizacji jej zaleceń. Z ujmującym i inspirującej osobowości, stylu coachingu Starla został opisany jako „innowacyjne, dynamiczne, interaktywne, hands-on, w szybkim tempie , a bogate w treści.”

Aby uzyskać więcej informacji, należy skontaktować Starla na 812-760-6336 lub starla@starlawest.com.

Artykuł dzięki: