Nieaktywne katalogi sieciowe

Nieaktywne katalogi sieciowe

Według Top Ten Things Co Boomer Kobiety chcą w 2007 roku konkursu przeprowadzonego przez National Association of Baby Boomer Kobiet Jestem trafne. Numery dziewięć i dziesięć były odpowiednio:

Realistyczny portret naszego pokolenia w reklamach, katalogach i nośniki wydruku. Chcemy bardziej pozytywny ilustrację boom kobiet w filmach, książkach i na ekranie telewizora.

Świat mody rozpoznać nadal czuć się i wyglądać pięknie.

Nie było to zaskakujące. Po tym wszystkim, czujemy się młodziej niż nasz wiek chronologiczny. Pracujemy na utrzymanie młodego wyglądu. Mamy zapoczątkował szał ćwiczeń, więc nadal pracować na zewnątrz i oglądać to, co jemy. Jesteśmy zainteresowani samodoskonalenia i są młode nastawienia i perspektyw.

Nieaktywne katalogi sieciowe

Mary Brown i dr Carol Orsborn Raport w swojej książce, Boom: Marketing do ostatecznego konsumenta The Baby-boom Woman, że według badań przeprowadzonych przez Centrum Kobiet Business Research, niemal siedem na dziesięć kobiet powyżej 35 lat mówią, że jesteśmy starsi, Tym bardziej lubimy próbować nowych rzeczy. Nie zawsze są małżeństwem do konkretnych nazw marek.

Brown jest partnerem JWTBoom która to firma marketingowa, której celem jest wyżu demograficznego. Orsborn jest wiceprezes FleishmanHillard i współprzewodniczący FH ??Boom, pierwsza inicjatywa przez globalną firmę PR poświęcony wyłącznie na pomoc firmom na rynek wyżu demograficznego. Firmy marketingowe są na łowienie. Mam nadzieję, że wkrótce zobaczymy więcej reklam Boomer-skoncentrowany. Boomer demograficzna spędza ponad $ +2,3 biliona rocznie. Marketerzy są głupi, żeby nas ignorują.

Więc powiedzieć: "Chodź Ameryce rynek dla nas!" Umieścić nasze żywe samych w swoich reklamach telewizyjnych, reklam drukowanyc h i internetowych przedsięwzięć marketingowych. Mamy pieniędzy. Sprzedać nam coś.

Artykuł dzięki: