Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier

Komiksowa postać Batman

Byłeś kiedyś uczestnikiem potężnego przedsięwzięcia z kategorii szeroko dziś rozumianej kultury masowej, popularnej? Jeżeli nie, warto zainteresować się niezwykle modna, powszechnie znaną wśród fanów tego rodzaju eventów, a także bardzo spektakularną i prestiżową imprezą, jaką jest Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier. Czy wiesz, czym się on odznacza i dlaczego zasługuje na szczególne wyróżnienie i to jemu właśnie poświęciliśmy w całości niniejszy artykuł? Sprawdź poniżej.
Otóż Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier przygotowywany jest regularnie w jednej, konkretnej miejscowości, jaką jest malownicza Łódź. Ponadto to właśnie tam mnóstwo miejsca poświęca się publikacjom debiutanckim.

Dzięki takiemu hasłu przewodniemu impreza śmiało można powiedzieć, iż ma na celu promowanie nowych twórców i reklamę nowo wydawanych, świeżych magazynów komiksowych, gier oczywiście też, ale o nich nie będziemy zbyt wiele tutaj mówić, bowiem tenże serwis w całości poświęcony został komiksom i to ta struktura nas interesuje w szczególności i w głównej mierze. Przykładem znakomitego działania i gigantycznego wpływu Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier na równie spektakularny sukces było ogromne zainteresowanie publikacjami autorów sieciowych netKolektyw, oczywiście mowa tu o popularnym magazynie Kolektyw, który wydawany był przez parę dobrych lat i udało mu się zasłynąć właśnie w dużym stopniu dzięki rozpowszechnieniu za pośrednictwem Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier. Impreza rok rocznie ściąga tłumy miłośników gier oraz komiksowych historyjek.